Close
33-370 Muszyna ul. Zazamcze 23
018 571-90-67
018 471-90-68

Parę słów o nas

Rozlewnia Cechini Muszyna powstała w 2001 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących wodę w Polsce. Linie produkcyjne rozlewni spełniają najwyższe światowe standardy, a sposób butelkowania wody został zatwierdzony przez niezależne instytucje badawcze, które przyznały zakładowi liczne certyfikaty jakości produkcji.

Produkty Cechini Muszyna są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klienta świadomego, prowadzącego zdrowy tryb życia, dbającego o siebie i swoich bliskich. Obecnie coraz mniej produktów może pochwalić się nieskazitelną naturalnością – wysoko zmineralizowana woda Cechini Muszyna to produkt w pełni naturalny, wydobywany z głębokich warstw ziemi, bez najmniejszej ingerencji człowieka w jego skład.

Woda to jeden z najcenniejszych zasobów naturalnych, stąd też dbałość i troska o środowisko naturalne są nadrzędnymi wartościami naszego przedsiębiorstwa. Cechini Muszyna przyczynia się do utrzymania dobrego stanu środowiska wykorzystując szereg ekologicznych rozwiązań, m. in. filtrując wodę za pomocą filtra żwirowego, konserwując ją naturalnym dwutlenkiem węgla, stosując maszyny takie jak kompresor czy nowoczesna wydmuchiwarka butelek, które działają w oparciu o serwomechanizmy, przez co nie potrzebują użycia smarów czy innych słabo degradowalnych środków.

Współpracujemy z największymi odbiorcami na terenie kraju. Od kilku lat możemy poszczycić się współpracą ze Związkiem Piłki Ręcznej, w tym roku jesteśmy oficjalną wodą Maratonów Warszawskich. Współpracujemy także z wieloma sportowcami i Olimpijczykami, przez co nieustannie budujemy wiarygodność naszej firmy. Postawiliśmy na sport i zdrowy styl życia.

slider_sponsor_2
DM 2018_ logo_300 dpi (Copy)
ZPRP

Newsletter

Zapisz się
Czytaj więcej