Close
33-370 Muszyna ul. Zazamcze 23
018 571-90-67
018 471-90-68

Parę słów o nas

Cechini – to co najcenniejsze

Cechini Dystrybucja jest w całości polską firmą rodzinną, należącą do grupy Cechini.

Nazwa firmy wywodzi się bezpośrednio od nazwiska założycieli – Józefa i Stanisława Cechini, których pradziad przyjechał z ziemi włoskiej do polskiej na początku 18 wieku jako inżynier budowlany.

To tu na terenie Muszyny – Żegiestowa Zdroju Franco Cechini wraz z większą grupą włoskich robotników budowlanych, fachowców wśród budowniczych najcięższych przepraw komunikacyjnych, rozpoczą drązenie tunelu kolejowego na zlecenie Polskiego Rządu.

Dziś Cechini to przedsiębiorstwo z 30 letnią historią, tradycją która zobowiązuje do jak najlepszych praktyk i gwarantuje najwyższą jakość. Zatrudnia około 400 osób. Prężnie działa w branży budowlanej, uzdrowiskowej  i oczywiście wodnej.

Produkty Cechini Muszyna są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klienta świadomego, prowadzącego zdrowy tryb życia, dbającego o siebie i swoich bliskich. Obecnie coraz mniej produktów może pochwalić się nieskazitelną naturalnością – wysoko zmineralizowana woda Cechini Muszyna to produkt w pełni naturalny, wydobywany z głębokich warstw ziemi, bez najmniejszej ingerencji człowieka w jego skład.

Woda to jeden z najcenniejszych zasobów naturalnych, stąd też dbałość i troska o środowisko naturalne są nadrzędnymi wartościami naszego przedsiębiorstwa. Cechini Muszyna przyczynia się do utrzymania dobrego stanu środowiska wykorzystując szereg ekologicznych rozwiązań, m. in. filtrując wodę za pomocą filtra żwirowego, konserwując ją naturalnym dwutlenkiem węgla, stosując maszyny takie jak kompresor czy nowoczesna wydmuchiwarka butelek, które działają w oparciu o serwomechanizmy, przez co nie potrzebują użycia smarów czy innych słabo degradowalnych środków.

Współpracujemy z największymi odbiorcami na terenie kraju. Od kilku lat możemy poszczycić się współpracą ze Związkiem Piłki Ręcznej, w tym roku jesteśmy oficjalną wodą Maratonów Warszawskich. Współpracujemy także z wieloma sportowcami i Olimpijczykami, przez co nieustannie budujemy wiarygodność naszej firmy. Postawiliśmy na sport i zdrowy styl życia.

slider_sponsor_2
DM 2018_ logo_300 dpi (Copy)
ZPRP

Newsletter

Submit
Read more