Close
33-370 Muszyna ul. Zazamcze 23
018 571-90-67
018 471-90-68

O wodzie

Cechini Muszyna to woda z  uzdrowiskowym rodowodem. Woda wysokozmineralizowana do codziennego spożycia bogata w naturalny  magnez i wapń.

Nasze  źródła biją tylko tu na terenie uzdrowiska  Muszyna, nigdy nie mieszamy naszych wód z wodami innego pochodzenia  i tylko tu w Muszynie rozlewamy nasze wody.  Priorytetem zawsze jest najwyższa jakość.

Dajemy Tobie gwarancję oryginalnego pochodzenia, wiesz że woda Cechini Muszyna jest zawsze tak samo smaczna, zdrowa i bogata w bezcenne minerały które są naturalne i w pełni przyswajalne przez organizm.

Dzięki unikatowym warunkom geologicznym Muszyny możemy dzielić się z Tobą wodą która przez setki lat nasycała się naturalnymi minerałami takimi jak wapń, magnez czy potas. Nigdzie nie ma tak znakomitych wód wysokozmineralizowanych jak tu u nas w Muszynie.

Specjalna technologia wydobycia wody nawet z 200 metrów głębokości pozwala w pełni zabezpieczyć ją od wód gruntowych i jakichkolwiek zanieczyszczeń spowodowanych aktywnością człowieka.

Cechini Muszyna  posiada znakomitą opinię wśród badaczy, balneologów, dietetyków, lekarzy sportowych, zawodowych sportowców jak i amatorów i znawców zdrowego trybu życia.

Przy coraz to bardziej zubożałej diecie, wielu chorobach cywilizacyjnych stanowi absolutny TOP wśród naturalnych i zdrowych produktów spożywczych o udowodnionym pozytywnym wpływie na organizm.

Cechini Muszyna polecamy wszystkim tym którzy cenią naturalną najwyższą jakość,  szukają prawdziwych zdrowych minerałów przy zachowaniu niepowtarzalnego świeżego smaku.

1000x1000-36899-94755

Zawartość naturalnych składników wód Cechini

O wodzie

Cechini Muszyna
to smak i zdrowie
w wodzie

wspaniale orzeźwia
uzupełnia niedobory minerałów
eliminuje uczucie zmęczenia
znakomita dla sportowców